Pardubice 17. listopadu 400 739 593 111 , 730 117 883

Holice 466 531 171 , 739 593 114

Květinářství Globus Pardubice466 924 098 , 739 593 116

Kategorie

Letničky Holice

Zpestřete si Vaši letní zahrádku letničkami z našeho zahradnictví v Holicích. Letničky jsou rostliny, které se vysazují každý rok a vytvářejí nádherné květinové záhony. Tyto rostliny jsou obvykle jednoleté a kvetou v létě a na podzim. Existuje mnoho druhů letniček, které se liší velikostí, tvarem a barvou květů.

Mezi nejoblíbenější druhy letniček patří petunie, pelargonie, lobelka, kosatce, aksamitníky, zinnie, rudbeckie a mnoho dalších. Každá z těchto rostlin má své specifické vlastnosti a potřeby, ale všechny mají společné to, že kvetou hojně a dlouho.

Letničky jsou velmi vděčné rostliny, které se snadno pěstují a lze je využít k různým účelům. Kromě toho, že ozdobí zahradu a balkon, lze je použít také jako řezané květiny do vázy.

Výhodou letniček je také to, že je možné je pěstovat v různých typech půd a na různých stanovištích. Některé druhy letniček se dobře daří na slunci, jiné zase v polostínu. Je také důležité pravidelně zalévat letničky a hnojit je, aby se udržely zdravé a krásné.

Vzhledem k tomu, že jsou letničky jednoleté, je třeba je každý rok znovu vysadit. Nicméně toto každoroční sázení je velmi přínosné pro různorodost květinových záhonů a umožňuje experimentovat s různými druhy a kombinacemi letniček.

Celkově lze tedy říci, že letničky jsou krásné a snadno pěstovatelné rostliny do našich zahrad a domů. Máme jich pro Vás v našem zahradnictví nachystaných spoustu, tak si přijeďte vybrat a udělat si radost!

Poptejte letničky z našeho zahradnictví v Holicích 

© Copyright 2020 BL květinka